7/24 Kombi Teknik Servisi
Bize Günün Her saati Tüm Arıza Bakım Onarım Hizmetleri İçin Telefon numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz.

Bağcılar kombi servisi hizmetlerimiz ile özellikle kombi bakımlarına önem verilmektedir. Kazan bakım planlarımız:
Genel muayene, iç ve dış yüzeylerden kirlerin temizlenmesi, Ekipman ve vanaların soğutucu sızıntıları, gaz sızıntıları ve ayrıca ısıtma sisteminin genel durumunun değerlendirilmesi için incelenmesi,

Kombi tamiri, montajı, arızaları, bakımı, onarımı, servis hizmetleri ve petek temizleme konusunda gerekli bilgi, beceri ve donanıma sahip servis ekibimiz le hermatik, bacalı ve yoğuşmalı tüm marka ve modellerin bakımını tamirini parça değişimini mesleğin bizlere senelerdir vermiş olduğu tecrübe ile severek yapıyoruz.Kombi tamiri, montajı, arızaları, bakımı, onarımı, servis hizmetleri ve petek temizleme konusunda gerekli bilgi, beceri ve donanıma sahip servis ekibimiz le hermatik, bacalı ve yoğuşmalı tüm marka ve modellerin bakımını tamirini parça değişimini mesleğin bizlere senelerdir vermiş olduğu tecrübe ile severek yapıyoruz.
Dünyanın en çevreci ve ekonomik yakıtı olan doğal gaz kullanımının çoğalmasıyla birlikte artan kombi kullanımında kombi servisleri de hayatımızda çok büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları gibi her çeşit talebinize nitelikli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş kuruluşumuz kombi servisçiliği alanında en iyi ve nitelikli hizmeti profesyonel kadrosu ile siz kıymetli müşterilerimize sunmaktadır.
Kombi tamir teknik servisi ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha öncesinden meyden temel gelmiş olan ya da arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde ekiplerimiz arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolleri yaparak siz saygı değer müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Hava filtrelerinin temizlenmesi,
Gaz filtrelerinin temizlenmesi,
Kaba su filtrelerinin temizlenmesi,
Brülorun temizlenmesi ve kontrol edilmesi,
Yanma odasının ateşleme bölümünün temizlenmesi,
Ateşleme elektrotlarının (piezoelektrik eleman ve brülör) kontrol edilmesi,
Elektronik kontrol ünitesinin testi ve teşhisi,
Güvenlik cihazlarının kontrol edilmesi: aşırı ısınma termostatı ve güvenlik grubu vb.
Kazan parametreleri ayarı, yanma ayarı,
Sirkülasyon pompalarını, sürgülü vanaları, servoları ve diğer ekipmanları kontrol etmek,
Güneşleme kabındaki ve bir bütün olarak sistemdeki basıncın kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Tüm marka kombilerin senelik periyodik bakımı profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.Tüm marka kombilerin senelik periyodik bakımı profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.
Kombi Bakımında Yapılanlar- Cihazın sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilmeli.- Tozlanma kontrolü yapılır gerekliyse temizlenir.- Cihazın yanma odası brülörü kontrol edilir.- Su ısınma kazanı (en temel eşanjör) kontrol edilir- Kombi içerisinde bulunan gaz valfi ayarı kontrol edilir.- Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.- Kombinin otomatik gaz kesme durumu kontrol yapılmalıdır.- Kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Bağcılar kombi servisi olarak şirketimiz resmi bayilerimiz tarafından satılan ekipmanların devreye alınması, bakımı ve yedek parça satışını gerçekleştirmektedir. Bağcılar kombi servisi uzmanlarının deneyimi ve bilgisi, size yüksek kalitede bir devreye alma ve servis garantisi verir. Diğer ekipmanlar gibi ısıtma ekipmanı da düzenli bakıma ihtiyaç duyar.

Çalışmadaki hatalar, düşük yakıt kalitesi, bireysel parçaların doğal aşınması ve yıpranması, ısıtma ekipmanlarının arızalanmasını tehdit eder. Ekipman arızalarını ve kazalarını önlemek için, yüksek kalitede devreye alma ve ekipman bakımının gerçekleştirilmesi gerekir. Bağcılar kombi servisi, ekipman ısıtma alanında uzun yıllar deneyimi ile yüksek nitelikli uzmanlar istihdam etmekteyiz. Çalışmalarımızda, kazanlara en yüksek profesyonel düzeyde hizmet vermelerini sağlayan modern ve gelişmiş ekipman kullanmaktayız. Ekipmanların düzenli ve uygun şekilde bakımı, çalışma kalitesini önemli ölçüde artırır ve ekipmanlarınızın ömrünü uzatır.

Bağcılar Kombi Servisi Yedek Parça Satışı


Bağcılar kombi servisi aynı zamanda geniş bir yedek parça deposuna sahip olmaktadır. Ayrıca firmamızın sattığı ekipmanlar için depoda bulunmayan her türlü yedek parçayı temin etme yeteneğine sahiptir. Uzmanlarımız, ekipmanınız için gerekli yedek parçaları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Ek olarak baca çıkışlı hermetik olmayan ve yoğuşmalı yeni sistem kombilerde cihaz farklılığından dolayı yapılanlarEk olarak baca çıkışlı hermetik olmayan ve yoğuşmalı yeni sistem kombilerde cihaz farklılığından dolayı yapılanlar
Bacalı Kombilerde- Baca limit sensörü kontrol edilir.- Bacanın çekiş durumu kontrık edilir.
Yoğuşmalı Kombilerde- Yoğuşma su haznesi temizlenir.- Kalorifer gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı filtre temizlenir.Günümüzde pek çok kişinin evinde bulunan kombiler, pek çok farklı açıdan bize kolaylık sağlar. Fakat, en ufak arızada büyük sorunlar olmaması için direk olarak uzman bir müdahale gerekir. Ya da, belli dönemler içerisinde muhakkak bakımlarını eksiksiz bir biçimde yapılması gerekir. Eğer, bu tür anlarda doğru firmaları tercih etmez ve yeteri kadar bilgili, deneyimli, işinde uzman kişilerden destek almaz iseniz, dediğimiz gibi pek çok farklı sorun ile karşılaşabilirsiniz. Ayaz Teknik Kombi Servisi kombi tamiri alanında uzman ve eğitimli teknikerleriyle sizlerin hizmetindedir.
Her marka kombi tamiri bakımı ve petek temizliği milli eğitim belgeli teknisyenlerimiz tarafından özenle yapılır

Bağcılar Kombi Servisi Servis Denetimi
Kombinizin dengesiz çalışması, kazanda vb. Su bulunduğunda, kullanıcılar bazen onarımların uzunluğu ve gerekliliği sorusuyla karşı karşıya kalır. Kullanıcılar profesyonel değildir ve ekipmanın hasar ya da bozulma derecesini belirlemesi zordur. Bu nedenle kombi denetiminin hemen yapılması gerekmektedir. Aksi halde kazan ekipmanı genel olarak arızalanabilir ve acil bir duruma yol açabilir. Bu durumda, ısıtma ekipmanın incelenmesi gerekir.

Bağcılar kombi servisi departmanının ısıtma ekipmanı uzmanlarının muayenesi ile ilgili çalışmaları yürütmek için modern, gelişmiş ekipmanın kullanmaktadır. Bağcılar kombi servisi uzmanlarının kazan ekipmanı konusundaki engin tecrübesi, ekspres analiz sonuçlarına dayanarak brülör, kazan veya bacanın çalışmasındaki ana arızaları tespit etmesine ve müşteriye arızaların giderilmesi ve yıpranması için hedefli tavsiyeler vermesine izin verir. Ekipmanların ayrı parçaları, ekipmanın çalışmasındaki hataları ve ısıtma ekipmanının parametrelerinin pasaport verileriyle tutarsızlığını gösterir.

Bağcılar Kombi Servisi, Bağcılar Kombi Bakımı, Bağcılar Kombi Petek Temizliği

Bağcılar Kombi Servisi Mevsimsel Bakım
Kombi çalışmasındaki hatalar, düşük yakıt kalitesi, münferit parçalarının doğal aşınması ve yıpranması, ısıtma ekipmanının erken arızalanması ile tehdit eder. Ekipmanın orijinal teknik özelliklerinin eski haline getirilmesi, teşhis, ekipmanın önleyici bakımı ve ekipmanın ömrünün ve çalışabilirliğinin uzatılması, mevsimlik ekipman bakımının ana görevleridir. Mevsimlik ekipman bakımı, özel beceriler ve özel ekipman gerektiren çok emek gerektiren yoğun bir süreçtir.

Bağcılar kombi servisi olarak her daim belirtmekteyiz. Ekipmanınızın güvenli ve sorunsuz servis süresini uzatacak, işleyiş kalitesini koruyacak ve işletme maliyetlerinizi azaltacaktır. Mevsimsel bakımların sıklığı, özel kurulum ve çalıştırma koşullarına bağlıdır, ancak her durumda, kalifiye bir servis teknisyenin ısıtma mevsimleri arasında yılda en az bir kez mevsimlik bakım yapması önerilir.

Bağcılar Kombi Servisi, Bağcılar Kombi Bakımı, Bağcılar Kombi Tamircisi, Bağcılar Petek temizleme, Bağcılar Radyatör Temizleme, Bağcılar Kombi Montajı

Bağcılar Bölgesinde Servis Hizmetini verdiğimiz Bazı Kombi Arızaları Aşağıda Listelenmiştir.

- Bağcılar Akış Şalteri kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Ateşleme Elektrodu kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar ByPass Diyafram (Conta-Membran) kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Doldurma Musluğu kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Kombi Kalerüfer ve Sıcak Su Düğmesi kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Elektronik Kart (Anakart) kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Emniyet Ventili kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Eşanjör kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Plakalı Eşanjör kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Baca Fan kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Gaz Valfi (Gaz Armatörü-Gaz Grubu) kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Genleşme Tankı (İmbisat Deposu) kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Gösterge (Manometre) kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Hava Prujörü kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Üç Yollu Vana kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Kılcal Boru kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar NTC (Sensör) kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Pompa kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Prosestat kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Swich kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Basınç Sondası kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Tamir Takımı (Üç Yollu Vana) kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52
- Bağcılar Tribün kombi arızası için Bizi Arayın - EYM Teknik - 0212654 37 52

DEMİRDÖKÜM Aden VE Solaris kombi arıza kodları

F0- Isıtma devresi (CH) sistemi düşük basınçta
F1- Aşırı ısınma emniyet termostatı hatası
F2- Kullanım suyu devresi (DHW) sıcaklık sensörü hatası
F3- Isıtma devresi (CH) sıcaklık sensörü hatası
F4- Alev başlığı (İyonizasyon) hatası (reset gerektirir)
F5- Prosestat veya baca sensörü hatası
F6- Dış hava sensör hatası OC Dış hava sensörü bağlandı ve OTC hazır (her zaman yanmaz) CC Dış hava sensörü iptal edildi sinyali

Bağcılarda Hizmet verdiğimiz Mahalleler